קורונה

הזמן הזה מערער את כולנו ורבים מאיתנו חשים לא בנוח. מתגעגעים למשפחה, לאהובים ולחיים השגרתיים שלנו. העולם עסוק בוירוס קורונה וכדי להיות אחראית יש לי מדיניות מחמירה לכל הפגישות. אם יש לכם או לקרובמשפחה סימני מחלה בתוך 14 יום מהמפגש שנקבע, תתבקשו להודיע ​​לי בהקדם האפשרי כדי לתאם מחדש את הסשן. כמו כן, אם תגיעו ומישהו מראה סימני מחלה, תתבקשו לעזוב ולהתארגן על פגישה חדשה. אבקש גם מכל בני המשפחה לשטוף ידיים לפני תחילת המפגש, ולהסיר את הנעליים בסטודיו. אותה מדיניות תגיע גם לי. תוכלו למצוא את כל המידע הזה גם בחוזה. זה כדי להגן עליכם ועל משפחתכם כמו גם על שלי. כל האביזרים והמצעים וכן עטיפות וכו 'יחוטאו לפני ואחרי כל מפגש. תודה רבה לכם על ההבנה שלכם! עזרו להישאר בריאים תוך יצירת רגעים יפים איתכם ובני משפחתכם! חיבוקים ונשיקות וירטואלים❤️

צילומי משפחה

כאן בעצם יסופר הסיפור שלכם כמשפחה- התמונות שתסתכלו עליהם אחורה ותזכרו ברגעים האלה. הרגעים שאני תופסת יימשכו לנצח ותשמחו כל כך שלקחתם את ההחלטה לעשות את זה! מיועד למשפחות, הריוניות, אימהות וילדים. כולל 40 תמונות דיגיטליות ברזולוציה גבוהה שנבחרו על ידי ונערכו בצורה אומנותית ונקייה( יש אפשרות להדפסת אלבום) זהו זמן צילום של 60 דקות מקסימום. כולל גישה לארון לקוחות, סטיילינג אונליין, גלריה דיגיטלית, הזמן שלי הנסיון שלי וכל כולי. אנו נצחק, נשחק, נרוץ, נתכרבל ונתפוס רגעי נחת. אלה שתאהבו יקשטו את הקירות שלכם ויתפסו את נשמתכם❤️

הריון

9 חודשי הריון חולפים כהרף עין. מדובר בתקופה קסומה וזוהרת והכי נשית שלך. היא חולפת במהרה ואת לא באמת יודעת עוד כמה היא תחזור על עצמה. כדי לתעד אותה כמו שצריך את מוזמנת לכתוב לי על מנת שנוכל לתאם ולתעד אותך ברגעים היפים בחייך עם ציוד מתקדם עד שתקבלי את התוצאה שדמיינת.
הרי, כל אחת מאתנו היא שונה- ולכולנו חלומות וציפיות שונות.
הגעת לתוצאה ומרגשת ויצרת חיים חדשים. יש נשים שמרגישות בטוחות וקורנות ומעוניינות באינטימיות בסטודיו/ בבית הלקוחה. כך תוכלי להביא את עצמך לצילומים ואת האישיות של המשפחה שלך בסלון ביתכם/ חדר השינה.
אם את בחורה שמעדיפה לצאת מהמסגרת המוכרת ואת מעוניינת בבוק מיוחד שיוצא מקירות הבית, אל פריחה, שטח ירוק ושמש קורנת, חוף ים בשטח הפתוח- את מוזמנת לדבר איתי ולקבוע סשן בשעת שקיעה.

הסטודיו-

 

ממוקם בבית. אזור פרטי עם חלל בגוונים רכים, מלא באור טבעי, הכל מוכן לחוויית הסטודיו שלך, ארון בגדים עם שמלות, שמיכות לתינוקות, שמיכה רכה וכריות, רצפת עץ, נדנדה בוהמית, ווילונות טול, שרפשף עץ וכורסא נעימה, רקעים מבד. תתכבדו ותכנסו אל החדר המושלם לצילומי לייף סטייל! ציון אבני הדרך של התינוק הקטן, הריוניות ועוד ועוד! יכול להתאים למשפחה קטנה.